نتایج جستجو برای عبارت :

مصاحبه با موسس مجتمع امام شافعی کنگان

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

موسس مجتمع دینی فرهنگی و آموزشی امام شافعی کنگان 
تبین سوره حجرات ۳
موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگان
دکتر شیخ محمود خوش خبر 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سه عمل سه پاداش
موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگان 
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

تبیان سوره حجرات
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

تبیین مفاهیم سوره حجرات۲
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

مصاحبه  ذیل  با  جناب   شیخ  محمود  خوش  خبر  نماینده  هیات  فتوا  و موسس  یکی  از  بزرگترین  مدارس  علمیه اهل سنت جنوب کشور ترتیب  داده  شده  که  تقدیم حضورتان می کنیم :سوال: جناب  شیخ  خوش  خبر در ابتدای  این  گفتگو لطفا  رزومه ای  از تحصیلات  حوزوی تان  را  بیان  بفرمایید؟شیخ  خوش  خبر: بنده  از  سال  60  به  مدت  4  سال  در  بندرعباس  از محضر  مرحوم  شیخ  ضیایی  کسب  فیض  کردم .استاد  دیگر اینجانب،مرحوم   محمد  حسن  واحدی  از علمای  
 موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگاندرجمع مردم شهرستان خارگقسمت اول:این میرساند که امت اسلام هنوز امت اسلام است. امت اسلام یعنی امت جمع، نه امت متفرق، اگر امتی دیدید متفرق است دلش به دل برادرش راه ندارد. دست کمک به سوی برادر ندارد‌ آن نمی تواند ادای امت اسلام بکند. رسول الله میفرمایند: المومن للمومن کالبنیان یشد بعضه بعضا مومن برای مومن چون ساختمان است که هم دیگر را نگه می دارد. من یک سوال از عزیزان دارم: همه آن آجارها و مصالحی که در یک ساختمان
 موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگاندرجمع مردم شهرستان خارگقسمت اول:این میرساند که امت اسلام هنوز امت اسلام است. امت اسلام یعنی امت جمع، نه امت متفرق، اگر امتی دیدید متفرق است دلش به دل برادرش راه ندارد. دست کمک به سوی برادر ندارد‌ آن نمی تواند ادای امت اسلام بکند. رسول الله میفرمایند: المومن للمومن کالبنیان یشد بعضه بعضا مومن برای مومن چون ساختمان است که هم دیگر را نگه می دارد. من یک سوال از عزیزان دارم: همه آن آجارها و مصالحی که در یک ساختمان
مصاحبه  ذیل  با  جناب   شیخ  محمود  خوش  خبر  نماینده  هیات  فتوا  و موسس  یکی  از  بزرگترین  مدارس  علمیه اهل سنت جنوب کشور ترتیب  داده  شده  که  تقدیم حضورتان می کنیم :سوال: جناب  شیخ  خوش  خبر در ابتدای  این  گفتگو لطفا  رزومه ای  از تحصیلات  حوزوی تان  را  بیان  بفرمایید؟شیخ  خوش  خبر: بنده  از  سال  60  به  مدت  4  سال  در  بندرعباس  از محضر  مرحوم  شیخ  ضیایی  کسب  فیض  کردم .استاد  دیگر اینجانب،مرحوم   محمد  حسن  واحدی  از علمای  
دکتر شیخ محمود خوش خبر

غیبت 
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

پذیریش تقوا و مراتب ان
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

ملاک برتری تقوا 
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

تبین سوره حجرات ۴
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

بهترین جامعه اسلامی
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

باربری تهران
باربری تهران از جمله خوش نام ترین و محبوبترین شرکتهای باربری در تهران می باشد که خدمات گسترده ای را در زمینه حمل انواع بار در داخل شهر تهران و همچنین از این شهر به دیگر نقاط کشور ارائه می نماید. حمل بار از تهران به بندر کنگان نیز از جمله این موارد می باشد.
حمل بار سریع و ارزان تهران بندر کنگان
ارزش اوقات در وجود کرونا
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

حقوق مسلمان بر مسلمان
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

بندگان الله 
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

مصادیق تقوا و اثار اجتماعی تقوا
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

معنا و مفهوم بر و نکویی
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

سلسله دوروس رمضان
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

دکتر شیخ محمود خوش خبر 

حقوق و دستمزد در مصاحبه استخدامی
یکی از مواردیکه در مصاحبه های استخدامی مورد بحث قرار می گیرد حقوق و دستمزد است. غالبا مصاحبه های کاری در دو مرحله انجلم می شود، مصاحبه اول معمولا مربوط به مصاحبه کاری توسط بخش مربوطه است و مصاحبه دوم مربوط به بخش حقوق و دستمزد است. 
ولی در برخی از موارد نیز این دو مصاحبه با یکدیگر برگزار می گردد. بنابراین برای این سوالات نیز می بایست آماده شوید.
در خصوص مسائل حقوق و دستمزد در مصاحبه ها باید به موارد زیر توجه دا
چک لیست مصاحبه در یک فایل ورد آورده شده است. بعضی از گویه های آن به صورت زیر است:
چرا مصاحبه برای گردآوری داده‌ها انتخاب شده است؟
ساختار مصاحبه برای رسیدن به اهداف چیست(نیمه ساختارمند، ...)؟
چه کسی مصاحبه خواهد کرد؟

ادامه مطلب
در خصوص مصاحبه کاری و نیازمندیهای لازم برای آماده سازی برای آن، مطالب زیادی نوشته است. به نظرم قبل از حضور در یک مصاحبه کاری و استخدامی حتما باید آماده شد. 
مراحل مختلف شامل آمادگی قبل از حضور
آمادگی در حین مصاحبه 
آمادگی پس از انجام مصاحبه

مقاله مصاحبه کاری اطلاعات جامع و کاملی در این خصوص ارائه می دهد

آقای واتسون موسس شرکت IBM  میگه: راه رسیدن به موفقیت، چند برابر کردن میزان شکست هایمان است! 
ادیسون مخترع لامپ و 1092 اختراع دیگر میگوید : من یاد گرفتم که لامپ از این 1000 تا روشی که من امتحان کردم روشن نمیشود، حتما یک روش دیگه ای داره! 

حیدرجان ،جان جانان (موسس هیچ شرکتی، مخترع هیچ دستگاهی، خالق هیچ اثری...) نظر مخالفی با اینها دارد !!! او میگوید:
 راه رسیدن به موفقیت این است که فقط یکبار، نهایتا چند بار که تلاش کردم بایییییدددددد نتیجه بدهد! اگر نده
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
دانلود رایگان کتاب احکام دینی برای مصاحبه استخدامی

دانلود فایل

kandoocn.com › ...دانلود رایگان مصاحبه های استخدامی-سیاسی و مذهبی - کندوبا توجه به این که تمامی ازمون های استخدامی شامل مصاحبه های متعدد در زمینه های مختلف می باشد و کاربران عزیز از نحوه مصاحبه های استخدامی اطلاعات چندانی ندارند مجموعه ...قیمت فایل‏: ‏صلوات برای ظهور امام زمان (عج)www.e-estekhdam.com › 2017/03 › mosahebe-ap.e-estekhdam.com_.pdfجزوه مصاحبه و گزینش وزارت آموزش و پرورش - ای استخدام
این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.
همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه ه
آمادگی برای مصاحبه کاری برای گرفتن یک شغل جدید بسیار مهم و اساسی است.
با توجه به وضعیت بد استخدامی در ایران بهتر است برای مصاحبه کاری با آمادگی کامل حضور یابیم. خواندن مقاله های مربوطه و دانستن جوابهای این سوالات مهم است و استرس مصاحبه را به شدن کم می کند.

توصیه می کنم مقاله مصاحبه کاری را مطالعه نمایید.
سرکه یکی از غذاهای مفید می باشد که متاسفانه امروز مورد غفلت واقع شده است (مراد این مطلب سرکه طبیعی می باشد نه سرکه های صنعتی)
در این آموزش؛ احادیثی از امام جعفر صادق(علیه السلام) که موسس مکتب علمی صادقیه می باشند را درباره "خواص سرکه" بیان می نماییم.

* امام صادق علیه السلام :سرکه، تلخه را فرو می نشاند، قلب را زنده می سازد، کِرم های شکم را می کُشد و دهان را استحکام می بخشد.

* امام صادق علیه السلام :سرکه، نیکو خورشی است. تلخه را می شکند، قلب را زن
از استرس مصاحبه انقدر خوابم میاد و نمیبره که حاضرم یکی یه گلوله تو مغزم خالی کنه، راحت شیم بریم بابا!! یاد شب کنکور ارشد افتادم؛ ف...ک ایت.
چطور میشه از آدمایی که قراره داناییتو بسنجن نترسید؟ مخصوصا که آلمانی هم باشن...به برزیلِ میزبانِ جام جهانی رحم نکردن این ملت، من که سوسکم!!
تنها امادگیم برای مصاحبه اینه که موهای کوتاهمو افشون می کنم، تو خونه رژه میرم و در جواب اعتراض خانواده میگم:« من قراره با دانشگاهی که انیشتین توش درس خونده مصاحبه بشم پ
حدود ساعت یازده شب، هیچکس در حیاط مجتمع نبود،  که ماشین را جلوی ساختمان پارک کردم و پیاده شدم تا بروم داخل.
دیدم از ساختمان روبرویی، دو خانم بیرون آمدند که حجاب یکی از آن‌ها خیلی بد بود. (آرایش غلیظ، شلوار تنگ، فقط یک شال روی سر انداخته بود و گردن و ... معلوم بود.)
با خودم گفتم تذکّر بدم، ندم، بدم،ندم،بدم،ندم و ... که یک دفعه حدیث امام علی (علیه السّلام) به ذهنم خطور کرد. امر به معروف و نهی از منکر، نه روزی کسی را قطع کرده است و نه مرگ کسی را جلوتر ا
توی انتاریو
کونم پاره شد
توی بزرگترین شرکت دنیا توی رشته خودم مصاحبه گرفتم
گلوبال دایرکتورها رفرنسم شدن
تا مرحله اخر رفتم
کاره رو almost گرفتم 
بعد به یه دلیل مزخرف نگرفتنم
اینجا از شش تا جابی که اپلای کردم 4 تا مصاحبه گرفتم
امروز اولین مصاحبه م بود
و کاره رو گرفتم.
:)
من به شدت تشویقتون میکنم بیاین بریتیش کلمبیا.
هر کمکی هم بربیاد انجام میدم.
پاورپوینت مصاحبه بالینی و انواع آن فهرست مطالب تعریف مصاحبه مصاحبه کلینیکی انواع مصاحبه کلینیکی مصاحبه پذیرش و قبول بیمار مصاحبه تاریخچه فردی مصاحبه وضعیت روانی مصاحبه پیش و بعد از انجام تست مصاحبه زمان های بحرانی مصاحبه قبل از درمان کاربرد مصاحبه جدول مصاحبه تشخیصی برای کودکان(DISC)   بخشی از متن تعریف مصاحبه   تعاریف متعددی برای مصاحبه توسط متخصصین به عمل آمده ازآن جمله : 1 - تعریف مصاحبه به نظر« بیگنام» و« مور» :مصاحبه گفت وشنودی است جدی
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آن است، یکی از پرمتقاضی ترین آزمون های کشور است. پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علاوه بر آزمون کتبی منوط بر شرکت و کسب نمره قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. از آن جا که اکثر داوطلبان تجربه شرکت در مصاحبه مخصوصا مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش را ندارند، در تماس با مرکز تهران مشاورهسوالاتی را در رابطه با زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، میز
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
 مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد مصاحبه دکتری
اطلاعاتی در مورد مقطع دکتری 99
اطلاعاتی در مورد مقطع آزاد 99
نحوه مصاحبه دکترا دانشگاه آزاد
 مصاحبه دکتری 99
سایتی در مورد مصاحبه 99 دکتری
نمونه سوالات مصاحبه دکتری
در مقطع دکتری مصاحبه چه زمان انجام میشود
سایتی در مورد مصاحبه آزمون دکتری سراسری 99
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تح
وقتی شما برای مصاحبه استخدامی فراخوانده می‌شوید، باید به مصاحبه گر نشان دهید که توانایی‌ها و تجربیات شما با موقعیت شغلی سازمان یا شرکتی که قصد استخدام دارد، هم‌خوانی دارد. اما چیزی که همیشه در مصاحبه استخدامی از نظرها دور می‌ماند و بسیار مهم است اینست که آیا تیپ شخصیتی شما مناسب آن جایگاه شغلی هست یا خیر و اینکه فرهنگ و نحوه تعاملات در آن سازمان مناسب شما می باشد؟

ادامه مطلب
مصاحبه کاری چیزی نیست که به راحتی ازش عبور کنیم. قطعا نیاز به توجه کافی و مطالعه و آمادگی قبل از حضور داره. با شرایط جاری کشور و عملا کمبود کار، رسیدن به مرحله مصاحبه کاری خودش یک موفقیت است. با این شرایط از دست دادن کار به دلیل عدم آمادگی ، خیلی درد آوره.

بگذریم که بسیاری از مصاحبه ها صرفا برای انجام تشریفات اداری است و عملا نفر مربوطه انتخاب شده است ولی با این وجود همیشه اینطور نیست و گاها می توان امیدی هم داشت. زیرا در این شرکتها هم بالاخره
به گزارش فروش آپارتمان
فروش آپارتمان اداری در مجتمع تجاری نیکروز
55 متر واحد اداری دو خوابه مجتمع تجاری نیکروز در افسریه
خوش نقشه ترین واحد مجتمع نیک روز
-تابلو خور
فروش 55متر اداری دو خوابه
-دسترسی آسان به اتوبان امام علی(ع)
-دو خوابه
سند اداری - در یک مجتمع تجاری - اداری ط2
تماس :  09121142170
آگهی خود را در لینک آگهی رایگان ثبت کنند.
دست اوردی پر از گناه
سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به کنگان در حالی صورت گرفت که مسئولین استقبال از رئیس دولت تدبیر و امید برنامه هایی پر از گناه را تدارک دیده بودند.
حضور خواننده خوش صدای مبتذل خوان و مجهز به سیستم صوتی نشان می دهد برنامه ها کاملا با هماهنگی مقامات شهرستانی و استانی بوده است .
در شرایطی که مردم از وضع موجود در حوزه اقتصاد بسیار در رنج هستند ، و هر روز با ارائه راهکارهایی که کرامت انسانی را زیر سوال می برد در صددند که وانمود ک
یک مطلب بسیار مفید در خصوص مصاحبه کاری خواندم. لطفا شما هم بخونید و به افرادی که نیاز به اطلاعات مفید در این زمینه دارند معرفی کنید. 

بطور کلی مصاحبه کاری یکی از مراحل بسیار مهم در یافتن شغل است. 

اینجا مطلب مصاحبه کاری را بخوانید
منتظرم از یه شرکت ک رفته بودم مصاحبه باهام تماس گرفته بشه
طبق گفته خودشون قرار بود این هفته باهام تماس بگیرن اما امروزم گذشت و کسی نه بهم ایمیل زد نه باهام تماس گرفت
حتی ایمیل نزدن ک بگن رد شدی و بیخود دلخوش نباش
مصاحبه تو نظر خودم برعکس مصاحبه های قبلی ک رفته بودم خوب پیش رفت اما...
دراز کشیدم تو تخت و گرمای بعدازظهر تهران رو تحمل میکنم و با خودم میگم این کار هم نشد بعدش چی کار کنم?
واقعا چی کار کنم؟
بیانات دکتر شیخ محمود خوش خبر 
درجمع مردم شهرستان خارگ
قسمت دوم:
ان که قانون خدا را پذیرفته، آنکه انسانیت اسلام را پذیرفته، آنکه کرامت انسان برایش مهم است، نه مذهب انسان، نه رنگ انسان، نه پول انسان، نه قدرت انسان، قدرت انسان به این است که چقدر با الله عزوجل مرتبط هست. چقدر رنگ خدا دارد. چقدر بوی خدا دارد چقدر خدایی شده چقدر تونسته خاکی بودن را بداند، چقدر تونسته الله را بشناسد. و انسانها را به یک رنگ به یک دی
حضرت امام خمینی(ره) 
ما سازش را از هر کس و به هر شکلی باشد نخواهیم پذیرفت چون ملت نخواهد پذیرفت. در مذاکرات خود با این اشخاص مطالب خود را قاطعانه بیان کرده ایم، هر کس قبول کند، با ماست، والا از ما جداست

صحیفه نور ، جلد ۲ ، صفحه ۲۶۴
مصاحبه امام خمینی(ره) با رادیو و تلویزیون لوکزامبورگ 
مورخ: ۱۳۵۷/۰۸/۱۱
پسر خواهرم رو بردیم برا ثبت نام کلاس اول دبستان تکرار میکنم کلاس اول دبستان  گفتن باید ازش مصاحبه بگیریم گفتن سوره فیل باید بلد باشه حالا بیچاره خواهر زادم کل سوره رو حفظ بود فقط الم تر کیف اولش رو فراموش میکرد باید اولش رو میگفتیم تا بقیش رو بخونه 
مسئول مصاحبه دریغ از یه ذره کمک که بچه بده
بعد از همه جالب تر بهش گفتن مداحی بلدی برامون نوحه بخون شانس آوردیم (اینقدر این در رو محکم نبند نرو) نخوند از بس عاشق این آهنگه کلش رو حفظه براشون حسین سر
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا زمان مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۸ ویژه دانشگاهیان ساکن استان تهران و البرز اعلام شد . داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند ضمن رعایت نکات بهداشتی، به همراه داشتن ماسک و دستکش در روز مصاحبه علمی الزامی می‌باشد . برای مشاهده جزئیات اعلام زمان مصاحبه علمی آَزمون قضاوت سال 1398 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/83/اعلام-زمان-مصاحبه-علمی-آزمون-قضاوت-سال-1398.html

استعفای شهردار تهران و انتصاب دوباره او از سوی امام به همان سمت
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک م
دوازدهمین دوره مسابقات امداد و اطفاء حریق شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمیدرو) به میزبانی مجتمع پتاس خوروبیابانک برگزار شد.در پایان این دوره از مسابقات که با حضور 15 تیم از معادن و مجتمع های زیر مجموعه ایمیدرو و در 4 آیتم : ( اطفاء حریق - آمادگی جسمانی - حمل مصدوم - نقطه زنی ) برگزار شد ، تیم مجتمع پتاس خوروبیابانک با کسب بیشترین امتیاز حائز رتبه اول گردید و تیم های سنگ آهن جلال آباد زرند و مجتمع معادن سنگ آهن سیرجان نیز به ترتیب موفق به کس
برای بخشی از کار طرح پژوهشی باید مصاحبه انجام میدادم
طرح استانی هست و طبعا نمیتونم همه شهرها رو خودم برم
و از اونجایی که به مصاحبه کننده دیگری نتونستم اطمینان کنم که درست مصاحبه و مطالب رو ضبط کنه
سوالات مصاحبه رو به صورت پرسشنامه تشریحی تنظیم کردم (میدونم چندان اصولی نیست)
و بعد روی هر کدوم ی کد نوشتم
و به مصاحبه کننده گفتم: بهشون بگو این کد رو برای خودشون یادداشت کنند. بعد از تموم شدن کار، قراره بین مواردی که به سوالات کامل و دقیق جواب داده
آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات سراسری بانوان دارالقرآن امام علی‌بن ابیطالب(ع) امروز، دهم بهمن‌ماه با حضور استاد علی رجبی (حافظ بین المللی قرآن کریم)، دکتر پور معین، علما و عموم شرکت‌کنندگان و خانواده‌های آنان , در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) قم برگزار شد.

وبسایت رسمی موسسه
ادامه مطلب
توی پست نکاتی در باب دوره کاراموزی قرار شد یه پست هم در مورد مصاحبه های استخدامی بزارم و چند تا از نکات مهمی که باید توی مصاحبه های استخدامی رعایت کنیمو بگم.بالاخره وقتش شد و این پست رو هم نوشتم البته چون یه کمی کار داشتم نوشتنش یه کمی طول کشید ولی بالاخره منتشر شد :/
ادامه مطلب
دارم میرم مصاحبه ی گفتمان ، بعد از تمام مشقت ها...!
قبلش هم یه اتفاقاتی افتاد که دعای توبه خودش معین میکنه برام که چیا بودن...
محمد جواد جدیدا بدون اینکه به ما بگه از مدرسه میره خونه مامان بزرگم ، منم دم رفتنی با مامانم سر این قضیه بحث کردم...
نمیدونم این چه رفتار مضحکیه که من دارم ! مثلا میگم : دو روز قبل به مامان گفتم که من چهارشنبه ساعت ۵ میرم مصاحبه ، و الان مثل اینکه چیزی نمیدونه و انگار اولین بارشه  میگم دارم میرم مصاحبه ، میگه مصاحبه ی چی؟،، خ
یکی از مراحلی که افراد جویای کار با آن روبرو می شوند مصاحبه استخدامی است که معمولاً موقعیتی دشوار برای اغلب افراد است . با این وجود می توان ، با آمادگی و آگاهی از سوالات رایج مصاحبه های استخدامی ، این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشت .
به نقل از سایت مشاوره شغلی فیلیا ، معمولاً سوالات مصاحبه شغلی و حضوری به موضوعاتی از قبیل دلیل ترک شغل قبلی ، نقاط قوت و ضعف ، نحوه مواجهه با استرس ، مهارت حل تعارض و میزان هدفمندی اختصاص دارد .

برای کسب اطلاعات
خب امروز رفتم مصاحبه ساعت 6/30 با پدر از شهر به سوی مرکز استان حرکت کردیم ..
خیلی نشستم تا نوبتم شد ورفتم داخل در مورد شرایط ازدواج پرسید که من خیلی خوب نتونستم جواب بدم و همچنین دو تا ایه از قران گفت بنویس و تحلیل کن ایم خوب نبودم ؛
ولی بقیه قسمت ها بد نبود رو به خوب بود سوال های خطرناکی می پرسید که توی دلم خالی میشد 
اینکه قبول نشدی چی کار میکنی و...
کلا امروز بعد مصاحبه اصلا حالم خوب نبود  امشب یکم گریه کردم از گریه های مادرم و غصه خوردن هاش هم خس
88/8/8 را خاطرتون هست مصادف شده بود با سالروز ولادت امام هشتم یعنی امام رضای عزیزمون
2 روز دیگه 98/8/8 هم تقارن جالبی داره 
- روز بعد از سالروز شهادت امام رضا هست
- روز چهارشنبه است که چهارشنبه ها روز این امام بزرگوار و فرزند بزرگوارشون امام جواد و امام هادی و پدر بزرگوارشان امام موسی کاظم است.
⭕️ دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی؛ پزشک عمومی در مورد داروی امام کاظم ع در مصاحبه با فارس :

به داروی امام کاظم(ع) برای پیشگیری اعتماد کنید

در آموزه های طب سنتی و اسلامی توصیه های فراوانی وجود دارد که به پیشگیری از ابتلا به بیماری ها کمک می کند. یکی از این آموزه ها، داروی امام کاظم (ع) است. استفاده از این دارو در شرایطی که ویروس کرونا وارد ایران شده است برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است. هلیله سیاه، صمغ مصطکی و شکر قهوه ای از هر کدام حدود
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی
مصاحبه بامادرشهیداحمدمشلب
برنامه تلویزیونی صراط لبنان
مجری:اینجا دربارهء امام مهدی (عج الله) صحبت می کنیم،شما گفتید که در نهایت کار ما یک نقطه ای در پرچم امام زمان (عج) است،ارتباط آنچه که تقدیم کردید به امامتان چیست؟
مادرشهید:مایک ملتی هستیم که زمینه ی ظهور رابرای امام زمان (عج) فراهم میکنیم،و این زمینه باکار و تلاش و عطا کردن است حتی اگر این کردن فرزندانمان باشد ما باید به امام زمان نگاه کنیم و قربانی کنیم او به ما افتخار میکند هنگام قربان
داوطلبانی که اسامیشان جز پذیرفته شدگان مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد است برای شرکت در جلسه مصاحبه باید مطابق زمانبندی مصاحبه دکترا با آزمون دانشگاه آزاد ۹۹ در جلسه مصاحبه حاضر شده تا صلاحیت علمی و آموزشیشان برای تحصیل در دانشگاه تائید شود . به نقل از سایت مشاوره آزمون دکتری هیوا ، سال گذشته مرکز سنجش و پذیرش زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را از طریق سایت azmoon.net به اطلاع داوطلبان رساند . پیش بینی می شود تاریخ مصاحبه دکتری دانشگاه آزا
مجتمع آلومینیوم البرز فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل و ورق آلومینیوم رنگی از سال 1361 اغاز کرده است و با بھره گیری از دانش روز و مدیریت مجرب  ، در راستای اعتلای صنعت کشور عزیزمان ایران ، فعالیتش را در بخش پوشش های آبکاری ( آندایزینگ ) پودری ( الکترواستاتیک ) و طرح چوب ( دکورال ) گسترش بخشیده است. کیفیت بالا ، رضایت مشتری ، تولید بر اساس استانداردھای بین المللی و دست یابی به بازارھای جھانی از جمله اھداف تاسیس مجتمع آلومینیوم البرز می با
دانش آموزان پایه های تحصیلی دبیرستان که مایل و علاقه مند به ثبت نام می باشند لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط ثبت نام ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس بعثت اقدام نمایند. همچنین دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که در صورت موافقت با ثبت نام از طرف مدارس مورد نظر ، داوطلبان عزیز حتما باید در آزمون و مصاحبه مدرسه ثبت نام شده شرکت نمایند.
مصاحبه به صورت حضوری برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است و هر یک از دانش آموزان برای اطلاع
‏رفتم مصاحبه یارو پرسید موضوع آخرین کتابی که خوندی چی بوده ؟
گفتم درباره یه پسری بود که بخاطر کسب علم و دانش حتی روزای تعطیلم میرفت مدرسه
گفت چه جالب اسمش چیه ؟
گفتم حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت
فک کنم چون نخونده بودش زنگ زد حراست بیان بندازنم بیرون
دانلود کتاب احکام برای مصاحبه استخدامی

دانلود فایل

دانلود رایگان مصاحبه های استخدامی-سیاسی و مذهبی - کندوkandoocn.com › ...با توجه به این که تمامی ازمون های استخدامی شامل مصاحبه های متعدد در زمینه های مختلف می باشد و کاربران عزیز از نحوه مصاحبه های استخدامی اطلاعات چندانی ندارند مجموعه ...
احکام - هسته گزینشgozinesh.umsha.ac.ir › ...دریافت جزوه پیرامون مسئله خلاصه ای از احکام ................ دانلود : ahkam.pdf حجم فایل 3672 KB. مدیریت و طراحی سایت توسط
لیست کارخانه های تولید فولاد
فولاد مبارکه اصفهان
کارخانه فولاد سیادن ابهر
کارخانه فولاد اکسین خوزستان
شرکت مجتمع آهن و فولاد بافق
مجتمع فولاد راد همدان
گروه صنعتی تهران شرق
شرکت پروفیل فولادی اصفهان
ذوب آهن اصفهان
صبا فولاد زاگرس
فولاد کویر کاشان
گروه صنعتی پرشین فولاد
مجتمع فولاد کیان کاشان
کارخانه نورد گرم سمنان
مجتمع فولاد روهینا
شرکت فولاد آناهیتا گیلان
مجتمع فولاد خراسان
مجتمع فولاد شاهرود
گروه صنعتی درپاد تبریز
فولاد قائم رازی
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک مصاحبه شروع به ناسزاگویی به جواد شهرستانی می‌کند و سایر کارمندان
1- تحقیق در مورد صنعت و شرکت
یک مصاحبه کننده ممکن است از شما بپرسد که چگونه موقعیت شرکت آنها را در این صنعت بررسی کرده اید ، برای داشتن یک مصاحبه کاری موفق باید بدانید رقبای شرکت چه کسانی هستند ، مزایای رقابتی آن چیست و چگونه باید به بهترین شکل پیش بروند. به همین دلیل از تلاش برای تحقیق دقیق در مورد انواع صنایع مختلف خودداری کنید. به جای آن ، جستجوی شغل خود را فقط روی چند صنعت خاص متمرکز کنید.
2- “امتیاز برتر” خود و دلایلی که شما آن شغل را می خوا
114 متر مجتمع بهستان

توضیحات :
۱۱۴متر – ۳خواب – طبقه ۴ – روبنما – ویو ابدی – دسترسی عالی  – فاز۴ مجتمع بهستان

امکانات:
شوفاژ
کابینت هایگلاس
گازرومیزی
هود لمسی
نقاشی
کاغذ دیواری
کمددیواری بزرگ
تراس
آسانسور
پارکینگ اختصاصی
پارکینگ میهمان
نگهبانی ۲۴ ساعته
دوربین مدار بسته

شرابط پرداخت
۱۸۰میلیون رهن۸۰میلیون وام بانکی۶۰۰میلیون نقدی

مشاور : ابراهیم افتخاری۰۹۱۲۵۶۰۶۶۷۸۰۹۳۵۱۶۳۶۷۴۵
مشاوره در امور خریدآپارتمان در اندیشه،فروش،مشارکت د
توی دریاااایی از کتاب و جزوه و لباس و اسباب‌بازی و شلوغی و آشغال(:/) غرق شده‌م.
۴۱ تب کروم همزمان باز دارم که هر کدوم یه موضوعِ مربوط به این رشته‌ است که گوگل کردم که شاید این تو مصاحبه بیادااا! 
آخه دخترم نونت نبود، آبت نبود، این همه تغییر رشته‌ت واسه چی بود؟ :/
+مرتبط
لیست کارخانه های تولید فولاد
فولاد مبارکه اصفهان
کارخانه فولاد سیادن ابهر

کارخانه فولاد اکسین خوزستان
شرکت مجتمع آهن و فولاد بافق
مجتمع فولاد راد همدان
گروه صنعتی تهران شرق
شرکت پروفیل فولادی اصفهان
ذوب آهن اصفهان
صبا فولاد زاگرس
فولاد کویر کاشان
گروه صنعتی پرشین فولاد
مجتمع فولاد کیان کاشان
کارخانه نورد گرم سمنان
مجتمع فولاد روهینا
شرکت فولاد آناهیتا گیلان
مجتمع فولاد خراسان
مجتمع فولاد شاهرود
گروه صنعتی درپاد تبریز
فولاد قائم رازی
مجتمع پتاس خوروبیابانک به بخش خصوص واگذار شد . با پایان مهلت شرکت در مناقصه و بررسی پیشنهادات رسیده،مجتمع پتاس خوروبیابانک به منظور انجام امور راهبردی ،سرمایه گذاری و توسعه ای و با هدف تولید سالانه 100 هزار تن پتاس به شرکت فسفات کارون واگذار شد.
مصاحبه امام موسی صدر با شبکه الیقظه کویت را می خواندم. در قسمتی از مصاحبه می گوید: پابرجایی وطن و وحدت امت و سلامت اجتماع اموری‌اند که تنها با عدل فراهم می‌شوند، چیزی که امروزه ایجاد فرصت مساوی برای همه شهروندان خوانده می‌شود. در غیر این صورت جامعه نابود می‌شود. تجربه جنگ جهانی دوم که 37 کشور در آن شرکت کردند، پیش روی ما است. این دولت ها جندپاره شدند، سقوط کردند و نظام‌های آن‌ها دگرگون شد؛ زیرا اختلاف شدید طبقاتی در آن‌ها وجود داشت، یا این
این چند روز اونقدر بخاطر آشفتگی های این چند روز آشفته بودم که حتی خبر قبولی آزمون استخدامی هم برام خوشحال کننده نبود...
۶ صبح جمعه ۹۸/۱۰/۱۳ بدترین خبر این چند سال زندگیمو شنیدم...
باورش سخت بود... مثل زمانی که کسی با خبر ازدست دادن عزیزش اول به صورت ناخودآگاه انکار میکنه... و بعد اشک ها که جاری میشه و سکوتی که نمیشه که شکسته بشه...
و همچنان وجودشون پایدار .... 
.
.
حالا بعد از یه هفته از این ماجرای تلخ حالم بهتر شده بود ،یادم اومد من باید با یه چیزی خیلی
مصاحبه با دکتر کلانتر هرمز فوق تخصص جراحی پلاستیک، رو نگاه می‌کردم. رئیس موسسه‌ی خیریه‌ی مرهم:) که به صورت داوطلبانه و رایگان، صورت‌هایی که به طور مادرزادی دفورمیتی دارن و از پس هزینه‌ها برنمیان رو عمل میکنن. خیلی برام دوست داشتنی و تاثیرگذار بود دیدن فردی که تا تهِ تهِ راهی که من هنوز شروع نکردم رو رفته و حالا داره با اطمینان خاطر گوشه‌ای ازش رو تعریف میکنه ، از لبخند مریض‌ها و برق چشم‌هاشون میگه که شنیدنش، قند رو تو دل من آب می‌کرد! ای
بختیار تمام پایگاه‌هایش را از دست داده و همچنان با انجام مصاحبه‌های مختلف سعی در به رخ کشیدن قدرت خود دارد. محورهای مورد تاکید و تهدید او در مصاحبه‌ها این‌ها هستند:
- به آیت‌الله خمینی اجازه تشکیل دولت موقت را نمی‌دهم.
- کسانی را که جنگ داخلی راه بیندازند اعدام می‌کنم.
- تمام نظرات امام خمینی را در لباس قانون تحقق می‌بخشم.
امام در پاسخ تهدید‌های دولت فرمودند: «من باید نصیحت کنم که دولت غاصب کاری نکند که مجبور شویم مردم را به جهاد دعوت کنی
در برخی از مراحل مصاحبه کاری ، در خصوص انتظارات مربوط به حقوق و دستمزد از شما سؤال خواهد شد – یعنی انتظار دستمزد شما از این شغل چه میزان است. یکی از سوالاتی که بسیاری از کارجویان در مواجهه با آن با مشکل مواجه می شوند سوال در مورد حقوق و دستمزد در مصاحبه کاری است.
دلایلی متعددی وجود دارد که کارفرمایان این سوال را می پرسند. در اکثر موارد ، شرکت محدوده پرداختی مشخصی را برای موقعیت شغلی تعیین کرده است. آنها می خواهند مطمئن شوند که انتظارات شما با
نویسنده: Alison Green
مترجم: مریم مرادخانی
مشاور عزیز، چند سال است که در یک شرکت کار می‌کنم. مدتی است که می‌خواهم
حوزه فعالیتم را عوض کنم و دنبال یک شغل جدید هستم. پس از مدت‌ها جست‌وجو و
چند مصاحبه با یک شرکت، از بین چند متقاضی، من و یکی دیگر انتخاب شدیم و
به دور نهایی رفتیم. حالا دو هفته از مصاحبه
نهایی گذشته اما هیچ خبری از آنها نیست. هفته گذشته، رئیس فعلی ام بدون
مقدمه به من گفت که می‌داند با آن شرکت مصاحبه کرده‌ام. ظاهرا یکی از
مسوولان مصاح
تاریخ شفاهی دانشجویان پیرو خط امام: دانشجویان و گروگان ها که به قلم حسین جودوی  نوشته شده است و توسط انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده اشت.  پیروزی انقلاب اسلامی اگرچه نفوذ آمریکا را در ایران تحلیل برد، ولی منجر به زوال کامل قدرت و دخالت‌های آن نشد و بقایای عوامل آمریکا در درون مملکت مشغول توطئه بودند؛ به ‌خصوص اینکه با روی کار آمدن دولت موقت استکبار به آن امیدوارتر شد. در این شرایط دولت موقت که امور کشور را در دست گرفته بود، متأ
به نام خدای مهدی عج

روزی یکی از طلاب مدرسه رفاه (محل اقامت حضرت امام در روزهای قبل پیروزی) به امام عرض میکند ؛ شما چرا در بین صحبتهایتان از امام زمان عج کمتر اسم میبرید؟امام بمحض شنیدن این سخن در جا ایستادند و فرمودند:چه میگوی؟ مگر شما نمیدانید ما آنچه داریم از امام زمان عج است ؛ آنچه من دارم از امام زمان عج است ؛ آنچه از انقلاب داریم (انجام میدهیم) از امام زمان عج است...
برگرفته از کتاب حرفی از هزاران ص 40 و 41(مجموعه پرسش هایی از امام خمینی)
.
نکته ای درباره محصولات :
با توجه به روزها تلاش و هزینه های بسیار جهت تهیه تمام محصولات سایت در
صورت مشاهده و یا گزارش هرگونه سوء استفاده از قبیل انتشار ، کپی برداری و
... بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی خواهد داشت. تمامی کالاها و خدمات این
فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های
failha.com (سایت فایلها ) تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

جهت دانلود سوالات مصاحبه نظام روانشناسی کلیک کنید
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
مصاحبه دانشگاه شاهد    
سایتی در مورد مصاحبه
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
ثبت نام دانشگاه شاهد    
زمان مصاحبه شاهد
شرایط مصاحبه دانشگاه شاهد
سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد
سایتی در مورد ثبت نام
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
سایتی در مورد زمان ثبت نام
سایت ثبت نام دانشگاه شاهد 
نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد
اطلا
مردم حقیقتاً در عمل به توصیه‌ی امام کوتاهی‌ای نکردند و نمی‌کنند. سرّ این جاذبه چیست؟ این جاذبه‌ی بی‌نظیرِ امام بزرگوار ناشی از چیست؟
(...) امام مختصّات شخصیّتی‌ای و موهبتهایی را دارا بود و خدا به او داده بود که این مختصّات، این خصوصیّات در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام این خصوصیّات را داشت: انسانی بود شجاع، انسانی بود «باحکمت» و «باتدبیر»، انسانی بود «پارسا» و «پرهیزکار» و «دلبسته‌ی به خدای بزرگ»، «دلباخته‌ی به ذکر الهی»؛ امام مر
روش پذیرش دانشگاه شاهد به صورت متمرکز با شرایط خاص است به این نحو که داوطلبانی که دارای شرایط تحصیل در این دانشگاه باشند به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت می شوند . سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۹ به دو صورت ارائه می شود شفاهی و کتبی و داوطلبانی که برای این مصاحبه دعوت می شوند باید در زمان مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ سر جلسه حاضر باشند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان نحوه مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ را در مق
برج های سروناز
موقعیت مکانی و مشخصات برج ها
تعاونی مسکن امید دژبان در منطقه 22 شهرداری تهران، شمال میدان ساحل و شمال برج های خیام اقدام به ساخت و تحویل یک مجتمع مسکونی به نام سروناز کرد.
محل قرارگیری : شهرک گلستان(منطقه 22) – میدان ساحل – مجتمع مسکونی سروناز
 واحدهای این مجتمع دارای دید عالی از سمت جنوبی به سمت دریاچه چیتگر و از سمت شمالی به سمت کوهای عظیم البرز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های عالی مجتمع، احداث واحدهای تجاری می باشد که در طبقا
هر وقت اسم امام کاظم ع میاد ناخودآگاه یاد این صفت بارز ایشون
میوفتم...(کظم غیض)
هر وقت هر شرایطی عصبانی میشم یا یه نفر 
عصبانیم میکنه یاد امام موسی کاظم ع میوفتم...
میگم مگه امامت نیست؟؟
خب امام ینی چی؟؟ینی الگوی تو...ینی کسی که پیشوای توئه...
پس باید از ایشون الگو بگیری...خشمتو بخوری...عصبانیتتو فرو ببری...
امام موسی کاظم (ع) اینقد مظلوم بودن که بیشتر
 سالای زندگیشونو تو زندان بودن...
اگه الان امام رضا ع دارین...اگه امام رضا ع رو میشناسین....اگه از سفره
☑️ اجرای سرود «پیرو علی اکبریم» توسط گروه سرود «رهپویان ظهور» در شب جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در مسجد و مجتمع فرهنگی امام خاتم الانبیا (ص)گروه سرود رهپویان ظهور شهرستان کاشمر
روابط عمومی کانون فرهنگی هنری امیر عرب مسجد امام علی (ع) شهرستان کاشمر

اعتصاب کارکنان نخست‌وزیری؛ بازداشت بسیاری از وزراء و کارمندان عالی‌رتبه دولت به جرم فساد مالی و سوءاستفاده از بیت‌المال توسط دولت بختیار
بختیار تمام پایگاه‌هایش را از دست داده و همچنان با انجام مصاحبه‌های مختلف سعی در به رخ کشیدن قدرت خود دارد. محورهای مورد تاکید و تهدید او در مصاحبه‌ها این‌ها هستند:
- به آیت‌الله خمینی اجازه تشکیل دولت موقت را نمی‌دهم.
- کسانی را که جنگ داخلی راه بیندازند اعدام می‌کنم.
- تمام نظرات امام خمینی را د
تصورش را بکنید، برای اینکه از منشی هوشمند گوشی‌تان استفاده کنید، باید قبل از هر چیز بلند شوید، سپس دست‌تان را دراز کنید، اگر به گوشی‌تان رسید، آن را بر دارید و در نهایت هم کلیدش را فشار دهید. در حال حاضر استفاده از منشی‌های هوشمند خیلی سخت است! یا حداقل این حرفی است که موسس شرکت اپل، «استیو وازنیک» زده است.

منشی هوشمند اپل یعنی Siri در پاسخ دادن به سوالات مختلف، بسیار بهتر از رقبای‌اش عمل می‌کند.

وازنیک در مصاحبه‌ای به شبکه‌ی تلویزیون
مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون در سال 1993 بطور زنده،از مزرعه ی شخصی (نورلند) مایکل جکسون پخش شد و یکی از مشهورترین مصاحبه های اوست.این برنامه یکی از پر بیننده ترین مصاحبه های تلویزیونی دنیا شناخته میشود.
=============
دریافتعنوان: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسونحجم: 12.8 مگابایتتوضیحات: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون (pdf)
الناز آذری
امروز رفتم دانشگاه شاهد برای مصاحبه گزینش 
اولش عزممو جزم کرده بودم که برم چرت و پرت جواب بدم قبول نشم بعد اونجا توضیح دادن که اگر قبول بشید تو اولویتاتون میمونه اگر نه حذف میشه و روی اولویت ها تاثیری نداره منم تصمیم گرفتم منطقی جواب بدم ولی به هرحال فرقیم نداشت!! قبول بشو نیستم خداروشکر  از بین سوالاش سوال «گاهی عصبانی میشوم» خیلی مسخره و  عجیب بود خدایی خب همه گاهی عصبانی میشن دوستان :|  خلاصه بدون مصاحبه شفاهی اومدم بیرون و فقط امیدوارم
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):یکی از خصوصیات امام مقاومت و ایستادگی است. آنچه امام را در هیئت یک مکتب و اندیشه و راه مطرح کرد، مقاومت است. امام در دروان مبارزه، محکم و بدون ذره ای عقب نشینی ایستاد. بعد از پیروزی انقلاب هم، امام باز اصل مقاومت و ایستادگی را از دست نداد. تهدید و تطمیع و فریب، مطلقاً در امام اثر نمیگذاشت. دشمن نمیتوانست دستگاه محاسباتی امام بزرگوار را که متکی بود به بینات دین مبین اسلام، دچار اختلال بکند.

امام معلم شریعت و مامور اموختن درست زندگی کردن است
امام طبیب نیست . امام شافی نیست . امام قاضی الحاجات نیست . امام در امور خداوند دخالت نمیکند
امام بنده مقرب خداوند است با مسئولیت و اختیارات محدود
از امام و دین سواستفاده نکنید تا در چنین اوقاتی ناتوان جلوه داده شوند!
"ای کسانیکه با زبان ایمان آوردید . با قلب ایمان بیاورید"

ماموت نامی آشنا در صنعت بین الملل به عنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع‌های صنعتی کشور در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بیش از دو دهه با احداث چندین کارخانه در وسعتی بیش از دو میلیون متر مربع مشغول می باشد. شرکت ماموت با توجه خاص مدیریت ارشد سازمان به شعار “ماموت، انتظار بهترین ها” توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پیشبرد صنعت کشور در سطح بین المللی بردارد.

مجتمع صنعتی ماموت تصمیم گ
بسم الله الرحمن الرحیم
چه دورانی بود روز  هشتِ هشتِ هشتاد و هشت که ولادت خورشید هشتم ولایت بود. و یاد حضرت در آن دوران پر تلاطم در جامعه‌ی ما پیچید.
و این که امروز، یعنی هشتِ هشتِ نود و هشت، فردای شهادت ایشان است.
گویی عدد هشت با ولایت ایشان گره خورده است و دوست دارد نمایانگر ایشان باشد.

با این همه دلمان غمگین است.
دلمان راغب و طالب حریم ایشان شده است.
اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی

ایشان عالم اسلامی را پس از خودشان، با رایحه‌ی خوشب
به بهانه دیدار با همسر شهیدمحمد حسین زاده دشتی
به گزارش خبرنگار دفاع پرس
از خوزستان، شهید «محمد حسین زاده دشتی» در اولین روزهای جنگ تحمیلی به
صفوف
مبارزان می‌پیوندند و در شرایط بحرانی جنگ در همه عرصه‌ها فعالیت می‌کند،
گاهی وارد صحنه نبرد
می‌شود و می‌جنگد و زمانی در شهر آبادان شهردار شده و به ساماندهی اوضاع
نابسامان می‌پردازد. در این راه همه جانبه تلاش و فعالیت می‌کند و سرانجام
به فیض شهادت نائل می‌شود. همسر اولین شهردار شهید با ع
صبح نوزدهم تیرماه نودشش ساعت هشت در مسجد دانشگاه حاضر شدیم و منتظر ثبت نام اولیه برای مراحل مصاحبه ماندیم
تقریبا بعداز نیم ساعت نوبت به من رسید و مدارکم را تحویل داده و پرونده مصاحبه را تشکیل دادم سپس با تاکید ثبتنام کننده گوشی خود را خاموش کرده از مسجد خارج شده به سمت دانشکده الهیات رفتم
در اولین مرحله وارد اتاقی شدم که یک آقا آنجا حضور داشت و سوالاتی راجع به خودم و خانواده و علت انتخاب این دانشگاه از من پرسید و برایم ارزوی موفقیت در طول مص
بالاخره از نیروگاه قشم زنگ زدن و با گفتن تاریخ و زمان مصاحبه ، دعوت به مصاحبه شدم.تعداد نفرات دعوت شده به مصاحبه ۲۴ نفر هست که در نهایت ۸ نفر قبول میشن.من در حال حاضر مرخصی گرفتم و شیراز هستم و قرار هست چند روز هم از کارم غیبت کنم که بتونم تا حد قابل قبولی خودم رو برای مصاحبه آماده کنم.
یه چیزهایی هست که منو خوشبین میکنه و همچنین مسائلی هم هست که ناامیدم میکنه.
زمان مصاحبه من صبح هست و اینکه جز نفراتی هستم که زودتر باهاشون مصاحبه میشه و احتمال د
برای حوزه قضایی تقسیم‌بندی‌های مختلفی ذکرشده است که ذیلاً به آنها اشاره می‌شود.
تقسیم بندی اول
طبق تبصرۀ مادۀ 11 ق.آ.د.م، حوزۀ قضایی عبارت است از قلمروی یک بخش یا
شهرستان که دادگاه در آن واقع است؛ تقسیم بندی حوزه قضایی به واحدهایی از
قبیل مجتمع یا ناحیه، تغییری در صلاحیت عام دادگاه مستقر در آن نمی‌دهد.
طبق این تبصره و تبصره مادۀ 3 ق.ت.د.ع.ا
حوزۀ قضایی عبارت است از قلمرو یک بخش یا شهرستان و یا نقاط معینی از
شهرهای بزرگ که حدود آن، با رعایت ضو
پروژه طراحی مجتمع تجاری فرهنگی در فرمت dwg میباشد که توسط نرم افزار اتوکد و به صورت قابل ویرایش تهیه شده است .مجموعه تجاری فرهنگی همانطور که از اسمش پیداست بنایی است که به فعالیت یک یا چند نهاد فرهنگی اختصاص دارد و شامل کاربری تجاری نیز می گردد. بنابراین باید در طراحی نما ، انتخاب و چیدمان ریز فضا ها و طراحی داخلی آن دقت زیادی شود. پروژه حال حاضر ما با دقت کامل و بر اساس استانداردها و ضوابط انجام گرفته است.
ادامه مطلب
مجتمع تجاری  مال مون یکی از مجتمع های شخصی ساز در منطقه 22 می باشد.

مجتمع تجاری مال مون  که در بلوار امیر کبیر شهرک گلستان و رو به روی مجتمع تجاری تهران مال ساخته شده است از مجتمع های تجاری است که دارای ظاهر و معماری بسیار زیبایی می باشد.
 مجتمع تجاری مال مون
این مجتمع تجاری – اداری در قالب 11 طبقه ساخته شده است که شامل 4 طبقه منفی نیز می باشد که جمعا شامل 230 پارکینگ می  شود. هم چنین، 7 طبقه آن شامل 3  طبقه تجاری و 4 طبقه اداری  شده است.
 مجتمع تجا
☑️ اجرای سرود «پیرو علی اکبریم» توسط گروه سرود «رهپویان ظهور» در شب
جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در مسجد و مجتمع فرهنگی امام خاتم الانبیا (ص)گروه سرود رهپویان ظهور شهرستان کاشمر
روابط عمومی کانون فرهنگی هنری امیر عرب مسجد امام علی (ع) شهرستان کاشمر
باورم نمیشه.امروز جواب آزمون نیروگاه اتمی بوشهر اومد و من ناباورانه در حالی که اصلا در شرایط جسمی و روحی خوبی آزمون نداده بودم ، دعوت به مصاحبه شدم.دعوت به مصاحبه به صورت سه برابر ظرفیت هست ، این یعنی از هر سه نفر یک نفر مشغول به کار خواهد شد ، امیدوارم معجزه بشه و این دفعه مصاحبم رو به خوبی انجام بدم.
خیلی خوشحالم.خییییلی...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها